Садовий відвідав Херсон, зокрема, яворівську бригаду, яка несе там службу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поле на під‘їзді до Херсона всіяне снарядами. Цього року воно вродить ще більше ненависті до ворога. Будинки розбиті. Місцеві як можуть ремонтують свої домівки. Поміж них рясно цвітуть фруктові дерева. До Херсона вже прийшла весна.

Перш за все зустрілись з нашими військовими. Воїни з 63-ї яворівської бригади відважно бережуть наш спокій на позиціях, близьких до окупантів.

«Також зустрілись з начальником Херсонської військової адміністрації полковником Романом Мрочком. Він сьогодні очолює місто. Тут багато знищених будинків. Більшість із них поки не можна відновлювати через обмеження 30-кілометрової зони. Львів допоможе Херсону із технікою. Тут вкрай необхідно мати мінімальні засоби для ведення господарки та перевезення мешканців.

Залишився під враженнями від священнослужителів монастиря отців Василіян. Вони разом зі своїми парафіянами пережили окупацію. На фото шматки снарядів, які падали біля храму, але не пошкодили навіть вікна. Нехай і надалі береже Вас Господь!

Херсон знову оживає. Тут все ще чути звуки вибухів. Але неймовірні люди з вірою в серці та любов’ю до України дуже гідно бережуть її в собі та своєму рідному місті.

Дякую, люди-герої херсонці!», – йдеться у повідомленні.