Вівторок, 27 Лютого

Садовий спростував інформацію про розгортання лікарень «другої хвилі» через ріст хворих на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові не відкривають лікарні другої хвилі, адже раніше визначені госпітальні бази справляються із потоком пацієнтів. Про це в ефірі «Люкс FM» повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Всі лікарні, які приймали пацієнтів із COVID-19, продовжують працювати. Хворих приймають Львівська обласна інфекційна лікарня, Центр легеневого здоров’я та наші міські медичні заклади — 8-ма лікарня, 1-ша лікарня, лікарня швидкої медичної допомоги.

Медична система міста справляється. Ліжка в лікарнях є. Велика подяка медикам, адже вони діють згідно з відпрацьованими протоколами.

Впродовж останніх місяців ми маємо достатньо рівну ситуацію із коронавірусом. Статистика по місту і області є досить прозорою. Але цей вірус не зникне, поки не винайдуть вакцину. Треба навчитись з ним жити. Головне — не нервуватись, не стресувати і вести здоровий спосіб життя”, — сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора глава МОЗ Максим Степанов повідомив, що на Львівщині почали відкривати лікарні «другої хвилі» через ріст хворих на коронавірус

«Зростає кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації. Львівська область перейшла поріг 50% завантаженості ліжок медустанов першої хвилі. Ми почали відкривати лікарні другої хвилі», — зазначив міністр.