Садовий розповів, що буде з майном “московського” патріархату у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Садовий розповів, що буде з майном “московського” патріархату у Львові Зокрема, йдеться про три локації у Львові, де існують парафії УПЦ (МП).

“Щодо майна московського патріархату у Львові.

Приміщення на Пекарській будуть прийняті на баланс міста. Тут розвиватимемо систему реабілітації. Ініціатива важлива, “богоугодна”, тому, думаю, ніхто не буде проти.

Щодо самобуду на Сихові. Його демонтують найближчим часом. Прийняли першу ухвалу щодо передачі земельної ділянки Православній церкві України. Вона належатиме громаді.

Щодо храму на вул. Бобанича. Ситуація складніша. Майно належить релігійній громаді, яка на словах відрікається від МП. Тому тут є два варіанти: офіційно стати Українською церквою, або ж пройти процес націоналізації. Всі необхідні для цього документи вже підготовлено”, – повідомив мер Львова на своїй сторінці у мережі Facebook.

Нагадаємо, рішенням сесії Львівської міської ради від 9 березня 2023 року було розпочато процедуру передачі в користування Православної церкви України земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 89.