Вівторок, 27 Лютого

Садовий прокоментував свій результат і назвав партію, яка йому до вподоби

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Чинний мер Львова Андрій Садовий заявив, що готовий до другого туру виборів голови Львівської ОТГ, але хоче, щоб це були дебати планів та стратегій.

Він також сказав, що для «Самопомочі» близькою є партія «Голос», яка за даними екзит-полу, також проходить до ради Львівської ОТГ.

«З екзит-полів виглядає, що буде другий тур. Окей, ми готові. Але я б хотів, щоб це були дебати планів, стратегій, а не бруду і компроматів. Я налаштований оптимістично», – прокоментував Андрій Садовий.

Він також зауважив, що високу підтримку отримала «Голос» і «Самопоміч» з нею достатньо близькі ідеологічно, і додав, що добре, що до міської ради входять проєвропейські та проукраїнські партії.

За його словами, то була важка виборча кампанія і другий тур був для нього прогнозований.

«Я лише сподіваюсь, що це буде битва ідей і планів, а не змагання чорного піару і компроматів. Принаймні зі свого боку я це зараз декларую.

Тверде друге місце «Самопомочі» на виборах прогнозоване і я радий, що львів‘яни побачили, що ми пропонуємо в міську раду якісних і професійних людей. Львів‘яни здебільшого підтримали проєвропейські і проукраїнські сили. Львів – це Україна, Львів – це Європа і ми з цього шляху не звернемо», – додав він.

Нагадаємо, що за даними екзит-полу агенції Fama, за Андрія Садового проголосували 38% мешканців, за Олега Синютку 28%. Водночас, за даними екзит-полу студії Шустера, Садового підтримали 41,12% виборців, а Олега Синютку – 27.38%.

Андрій Садовий на Олег Синютка мають зустрітись вже невдовзі на дебатах.