Середа, 19 Червня

Садовий прокоментував скасування карантину «вихідного дня» Кабміном

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні Кабінет міністрів не продовжив карантин «вихідного дня», а відтак суботи та неділі у Львові знову будуть вихідними, розповів мер Львова.

«Відтепер суботи та неділі у Львові – знову вихідні. Сьогодні Кабінет міністрів не продовжив карантин «вихідного дня».

Ці кілька тижнів були непростими для підприємців і юристів міської ради. 800 консультацій телефоном, 100 виїздів на місця. Головне — що кожен, хто хотів працювати, отримав таку можливість.

Я ніколи не заперечував, що COVID-19 — це велика біда, яка змінила наше життя. Але об’єднавшись, ми як громада завжди знайдемо правильні рішення.

Хочу ще раз подякувати всім підприємцям, меценатам, які весь рік активно розвивають львівську медицину. Дякую усім медичним працівникам, які, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, дають нам можливість жити і працювати!

Зміни, які відбулись завдяки вам — надзвичайні. Ми продовжуємо готувати наші лікарні, палати та кисневі апарати. Чітка і злагоджена робота громади обов’язково дасть свої результати. Ми вже сьогодні це бачимо.

І не забувайте: носимо маски, миємо руки і бережемо своїх рідних!” – зазначив мер на власній сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у Львoвi пoпри мoжливий лoкдayн всe-тaки встaнoвлять гoлoвнy нoвoрiчнy ялинкy, нaтoмiсть мiстo пoвнiстю вiдмoвляється вiд мaсштaбних нoвoрiчнo-рiздвяних святкyвaнь.