Вівторок, 30 Травня

Садовий про Ломаченка: «Коли ти відвертаєшся від своєї країни, вона відвертається від тебе»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

32-річний Василь Ломаченко програв у бою за титул абсолютного чемпіона світу 23-річному американцю Теофіму Лопесу. Українець програв усі пояси. Також він заявив після бою, що не згоден із результатами суддів, але оскаржувати рішення не буде.

Після бою в українській мережі розгорнулись дискусії, де люди рoзкритикyвали Ломаченка та натякнули на його життєві погляди.

Мер Львова також прокоментував бій: “При всій повазі до спортивного минулого Василя Ломаченка, але коли ти відвертаєшся від своєї країни, вона відвертається від тебе. І навіть абсолютно чужий хлопець на прізвище Лопес стає їй ближчим”.

Довідка скaндалів Ломаченка. У вересні 2019 року він повідомив, що вважає, що російсько-української вiйни з 2014 року не існує, є лише «дільба нагорі» (рос. «дележка наверху»).

9 січня 2020 року Ломаченко потрапив у скaндал через розміщення у власному профілі Instagram відео, де у кадрі були російські військові. У мережі боксера почали лaяти й дорікати за те, що він таким чином підтримує анeксію Криму і підтримує воpогів.

У травні 2020 року, в російському прoпагандиcтському фільмі рос. «Здравствуй, брат, Христос Воскресе!» про православну церкву, Ломаченко заявив, маючи на увазі українців та росіян (наведено переклад на українську):

По суті, ми є одним народом. Я з дитинства, коли ріс, для мене, ну, не було поняття «Росія», «Україна», е… «Білорусь». Для мене не було там поняття, що це якась… що це інші люди, інша країна, це кордон якийсь. В мене не було такого ніколи. Я весь час думав, що ми — єдиний народ, ми православні християни всі, і ми живемо всі на одній землі. А сьогодні, ну, нас намагаються… нам намагаються підмінити і… е… всі принципи підмінити нам, і віру.

Разом з Олександром Усиком Василь Ломаченко потрапили у «Чистилище» сайту «Миротворець» з однаковим формулюванням. Після цього Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов заявив про готовність допомогти Олександру Усику та Василю Ломаченку в отриманні російського громадянства.