Понеділок, 20 Травня

Садовий обіцяє заклеїти білборди з нецензурною лексикою у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міський голова Андрій Садовий заявив, що білборди з нецензурною лексикою, які з’явилися у Львові, розміщували без погодження міста, їх мають заклеїти. Про це він повідомив 12 березня, відповідаючи на питання журналістки Тvoemisto.tv.

За словами міського голови, на їхньому місці мають розмістити патріотичні заклики до перемоги.

«Не хочу називати хто, але одна державна інституція вирішила вчепити ці борди. Ми їх не погоджували. Вони напряму в’язалися з рекламодавцями і це зробили. На сьогодні всі борди мали заклеїти. На їхньому місці мають бути патріотичні заклики до перемоги. У перші дні війни деякі речі мали сенс. Ми і так “посилаємо” Росію далеко. Важливо давати натхнення кожному нашому вояку, треба про себе думати, як будемо перемагати», – прокоментував Андрій Садовий.

Нагадаємо, архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк звернувся до місцевої влади з проханням усунути із білбордів у місті та області тексти із словами лайки та вульгарною лексикою.

«Нам усім зараз дуже важко: молимося, постимо, збираємо продукти, речі, записуємося у волонтери, чинимо добро тощо, бо в Україні точиться війна. Але паскудство і лаяння – це від демона, не можемо дати себе захопити диявольською технікою, щоб виставляти напоказ капость як пристойні речі», – переконаний архиєпископ і митрополит Львівський.