Середа, 28 Лютого

Садовий хоче запустити трамвай із Сихова до Мазепи у наступному році

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міський голова Львова поділився планами на 2021 рік.

Садовий планує продовжити трамвайну колію від вулиці Замарстинівської до вулиці Мазепи наступного року. Після продовження колії трамвай мають запустити від вулиці Мазепи до Сихова.

Про це міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 6 липня, передає Львівський портал.

«Я би хотів, щоб ми зробили продовження трамвайної колії по вул. Замарстинівській до вул. Мазепи, щоб ми зі Сихова могли швидко заїхати на Топольну. Проект на фінальній стадії, далі – експертиза, і наступного року хочемо взяти у роботу», – сказав Андрій Садовий.

Про запуск трамвая на Сихів із вул. Мазепи стало відомо на початку 2020 року. Тоді ЛКП «Львівавтодор» мерія дозволила замовити розробку відповідного проекту.

Йдеться про прокладення трамвайної колії на вул. Замарстинівській (від вул. Торф’яної) до вул. Мазепи – до ТРЦ «Спартак», біля якого облаштують розворотне кільце. За приблизними підрахунками загалом тут потрібно прокласти близько 870 м колії.

Зазначимо, що вул. Замарстинівською курсують трамваї №6 (ТЦ «Скриня» – вул. Миколайчука») та №9 (Залізничний вокзал – вул. Торф’яна). Власне від кінцевої зупинки на вул. Торф’яній трамвайна колія як така на Замарстинівській закінчується.