Садовий доручив знайти альтернативу піску, яким взимку посипають вулиці

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Через велику кількість піску, яка накопичилась у Львові після зими, міський голова Андрій Садовий доручив знайти альтернативні матеріали для посипання вулиць взимку. Про це він заявив під час апаратної наради у середу, 11 квітня, передає ZAXID.NET.

Мер зазначив, що у Львові після зими на вулицях дуже багато піску, яким посипали дороги і хідники для боротьби з ожеледдю. Він також зазначив, що раніше вже розглядали альтернативні матеріали для посипання вулиць, зокрема спеціальні суміші та гранітну крихту, однак таку практику в місті масово не застосовують.

«Висмоктувати тони піску з дощоприймачів – це не є добра справа. Нам треба шукати альтернативні варіанти, ті, які використовуються в країнах Європейського союзу. Прорахувати, скільки це вартує, яка нова техніка нам потрібна, чи можна використовувати наявну техніку», – зазначив Андрій Садовий.

Він доручив своєму заступнику Сергієві Бабаку вивчити досвід європейських міст і підготувати відповідні пропозиції для зміни матеріалу, яким посипають вулиці.

Додамо, що піскосуміш, якою посипають вулиці взимку, не лише забиває дощоприймачі, а й шкодить деревам. Зокрема, піскосуміш засолює ґрунт і не дає доступу повітря і води до коренів.

Засипані піском кущі на просп. Чороновла (фото Z Khome Mayo)

До прикладу, у групі «Гаряча лінія міста Львова» у Facebook користувачі оприлюднили фото засипаних піском кущів на просп. Чорновола. Наразі не відомо, чи вціліли рослини під шаром піску.

Share.