Понеділок, 26 Лютого

Сьогодні у небі неозброєним оком можна буде спостерігати парад планет

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 4 липня, розпочнеться парад планет і триватиме два тижні, наступне таке явище станеться не раніше, ніж через 170 років. У нічному небі можна буде побачити Марс, Юпітер і Сатурн, а вранці – Венеру.

Про це повідомляє The Times Hub.

«4 липня 2020 року відбудеться повний парад планет… всі планети Сонячної системи – Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун стануть в ряд на одній стороні Сонця, що створить чудове видовище», – йдеться у повідомленні.

Парад планет – явище, при якому деяка кількість планет Сонячної системи перебувають по один бік від сонця в невеликому секторі. При цьому вони перебувають близько одне до одного.

У цей період планети можуть споглядати й мешканці землі. Двічі на рік три планети стають у одну лінію, чотири планети – приблизно раз на рік, а п’ять – раз на 19 років.

Починаючи з 4 липня в нічному небі можна буде побачити Марс, Юпітер і Сатурн, а вранці – Венеру. Уран і Нептун знаходяться занадто далеко для неозброєного погляду, а Меркурій не буде видно через Сонце.

Як зазначає India TV, також в ніч з 4 на 5 липня повня буде посилена Юпітером і Сатурном. Згідно з індійськими традиціями, такий Місяць уповні називається Бак Місяцем або Громовий Місяцем.