П’ятниця, 19 Квітня

Сьогодні у Львові перекриють доїзд до Головного вокзалу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 17 березня, з 18.00 год проводитимуться роботи з ремонту дорожнього покриття площі біля Головного вокзалу (ліва частина пл. Двірцевої). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Працюватимуть ШРП Залізничного і Шевченківського районів. У зв’язку з проведенням цих робіт, буде відсутній прямий доступ проїзду до вокзалу. Роботи триватимуть впродовж ночі. Мерія закликає мешканців, та гостей з інших міст, які в цей час їхатимуть на вокзал, звернути увагу на перекриття площі у зв’язку з ремонтними роботами, та спланувати свій час прибуття на вокзал з врахуванням відсутності можливості прямого доїду до вокзалу.

У зв’язку із проведенням ремонту дорожнього покриття у сквері на пл. Двірцевій (з лівої сторони площі), в неділю, 17 березня, з 18.00 год і до 08.00 год 18 березня, буде перекрито частину площі Двірцевої (ліва сторонав напрямку від вокзалу до вул. Городоцької). Приватний транспорт не матиме змоги зупинятися на цьому відрізку і «працюватиме на розворот». Для забезпечення громадського порядку та сприяння оперативному проведенню ремонтних робіт, працюватиме «Муніципальна варта». Щоб не створювати перешкод для проїзду ремонтної техніки, в разі паркування приватних машин біля місця ремонтних робіт, їх евакуйовуватимуть.

Автобуси міжнародного сполучення матимуть доступ заїзду на автовокзал.

Мерія закликає мешканців, та гостей з інших міст, які в час з 18.00 год 17 березня і до 08.00 год 18 березня їхатимуть на вокзал, звернути увагу на перекриття площі та спланувати свій час прибуття на вокзал з врахуванням відсутності можливості прямого доїзду до вокзалу.