Неділя, 25 Вересня

Ринок “Шувар” планується реконструювати

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Хуторівки у м. Львові (ринок “Шувар”) триватиме з 12 червня по 12 липня. 25 червня 2019 року відбудеться громадське слухання згаданого проекту детального плану території. Про це повідомляє відділ громадського партнерства Львівської міської ради.

Місце проведення — виставковий зал (3 поверх), за адресою, вул. Хуторівка, 4б. Початок о 18:00.

Проектом пропонується розширення за рахунок реорганізації власних меж та меж прилеглих територій, зокрема: розширення ринку у Північно-східному напрямку за рахунок території, що знаходиться в межах СЗЗ ЛЕП (110 кВ), та у Південному напрямку при рівноцінного обміну частини орендованої території на ділянку парку Івана Павла ІІ.

Також на ринку планується зробити своєрідні оранжереї, зимові сади і т. п. з благоустрієм та озелененням (етап 15-20 років). Дана конструкція покликана об’єднати основним пішохідним зв’язком, з елементами рекреації – житлові квартали “Бронюва” та “Сихів”, а також дасть можливість реалізувати додаткові площі для торгівлі (квіти, сад-город).

Окрім того, проектом передбачена рекультивація прибережної захисної смуги з частковою зміною русла річки Зубра. В силу складених обставин – розміщення двох існуючих терміналів ринку в захисні смузі річки, пропонується зміщення русла річки в бік вул. Г. Хоткевича. Проектом передбачається покращення гідрологічного, санітарного та естетичного стану річки Зубра та її правої притоки. Перетворення прибережної території річки разом з парком Івана-Павла ІІ у привабливу рекреаційну зону Сихівського житлового району.

Реалізація проекту надасть можливість створити відповідні нові робочі місця, буде сприяти розвитку території в цілому та покращить соціально-економічної атмосфери мікрорайону, зазначають проектанти.

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради у рубриці “Місто — Проекти детальних планів території” та у відділі громадського партнерства управління “Секретаріат ради” за адресою м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.

Share.