Середа, 19 Червня

Римо-католицька церква в Україні не підтримала заяв Папи щодо одностатевих шлюбів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Римо-католицька церква України назвала заяви Папи Франциска про підтримку одностатевих шлюбів “його особистою думкою”, а вчення залишається незмінним.

“21 жовтня на Римському кінофестивалі було представлено документальний фільм “Франциск”. У ньому містяться слова папи Франциска, що виражають його особисту думку про “підтримку одностатевих цивільних союзів”. У зв’язку з цим нагадуємо, що вчення Католицької Церкви щодо гомосексуальних стосунків та їхнього юридичного визнання залишається незмінним”, – йдеться у заяві римо-католицьких єпископів України.

Зокрема, автори тексту посилаються на документ від 2003 року, за яким “церква вчить, що повага до гомосексуальних людей жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання одностатевих союзів”, а захисту сім’ї законами вимагає “загальне благо”.

“Апостольська Адгортація Святішого Отця Франциска “Радість Любові” (Amoris Laetitia) наголошує на тому, що для пропозицій зрівняти гомосексуальні стосунки з подружжям “немає жодних підстав для порівнянь чи аналогій, навіть далеких, гомосексуальних стосунків із Божим планом щодо подружжя і родини”, – наголосили єпископи.

Нагадаємо, у документальному фільмі “Франческо”, який показали в межах Римського міжнародного кінофестивалю, Папа Римський Франциск вперше висловився на підтримку права гомосексуальних пар на “цивільне партнерство”.