Середа, 28 Лютого

Рясне-1 планують з’єднати з Левандівкою новою дорогою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для магістральної вулиці знадобиться проклаcти тунель під залізничними шляхами за 3-7 років, а в перспективі – прокласти тролейбусну лінію, йдеться на порталі Tvoemisto.

Про це 13-го червня повідомив архітектор інституту «Містопроект» Петро Крупа під час презентації детального плану громадського центру Рясне-1. Йдеться про ділянку між вулицями Шевченка, Ковалика та залізницею. З західної сторони розташована територія заводу «Електрон».

Дорога проходитиме в 200 метрах від існуючого зараз базару, який в перспективі реорганізують у торговий центр. Магістраль стане складовою нової однорівневої кільцевої дороги.

«Сьогодні розглядається питання будівництва тролейбусної лінії від вулиці Широкої на Левандівці до району Рясне. Тому що Рясне-1 та Рясне-2 найгірше забезпечені транспортним зв’язком з центром Львова і залізничним вокзалом. Це рішення перебуває на етапі розробки техніко-економічного обґрунтування, що передбачає низку досліджень, в тому числі геологічних», – сказав Петро Крупа. Він зазначив, що прокладання тролейбусної лінії не входить у проект детального плану, розрахованого на 3-7 років, а відноситься до довшої перспективи: «Спершу треба збудувати дорогу» (на схемі позначено 1).

 

Мешканці також зауважили, що частина кільцевої дороги у східній стороні проекту (на схемі позначено 2) прокладається через приватні ділянки. Вони запопронували посунути дорогу, аби магістраль не зачепила приватну власність, і місту не довелося викуповувати ці території у власників.