Понеділок, 19 Квітня

Ryanair запустить зі Львова два нові рейси до Польщі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2019 році ірландський лоукостер Ryanair планує запустити з України 7 нових рейсів до Польщі, зокрема й зі Львова — 2. Про це повідомляє ЦТС.

Відтак зі Львова лоукост може відкрити додаткові рейси до Варшави та Кракова. Крім цього, з Києва Ryanair має намір запустити рейси до Варшави, Бидгоща, Кракова, Познані та Вроцлава.

Перший рейс з Україні ірландський бюджетний авіаперевізник здійснив 3 вересня з Києва до Берліна.

Зі Львова він почне літати 31 жовтня. Зокрема у розкладі зазначені рейси до Дюсельдорфа, Меммінгена, Варшави, Кракова та Лондона.

“Перші польоти літаків компанії Ryanair очікуємо у жовтні, адже для України потрібно закупити окремі літаки, створити відповідну інфраструктуру. Але найголовніше, що ці польоти точно відбудуться”, – додав Петро Порошенко.

Львівські рейси: Львів – Лондон (аеропорт Станстед), Львів – Варшава (аеропорт Модлін), Львів – Меммінген (Німеччина), Львів – Дюссельдорф (Німеччина, аеропорт Везе), Львів – Краків (Польща).

Ryanair запустив перший рейс з України за маршрутом Берлін – Київ – Берлін (Шенефельд). Як розповів головний виконавчий директор Ryanair з продажу та маркетингу Денис Барабаса, перший рейс, що прибув з Берліна, був заповнений на 95%. У зворотному напрямку вирушив зі 100%-вим завантаженням

Нагадаємо, що це друга спроба бюджетного авіаперевізника вийти на український ринок. Торік у березні ірландський лоукостер заявив про прихід в Україну, зокрема у аеропорти Києва та Львова. Однак вже в липні авіакомпанія не змогла домовитися з аеропортом «Бориспіль» та скасувала свій прихід в Україну. Ryanair із другої спроби офіційно вийшов на український ринок у березні. Тоді львівський аеропорт та керівництво лоукостера уклали угоду та оголосили про відкриття рейсів до Німеччини, Польщі та Великої Британії. Нещодавно компанія змінила правила перевезення ручної поклажі.

Share.