Понеділок, 15 Квітня

Ryanair вже у вересні почне польоти зі Львова в Європу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лоукостер полетить в Європу на два місяці раніше запланованого.

Ірландська авіакомпанія Ryanair змінює розклад польотів до Європи через підвищений попит серед українських туристів, повідомляється в заяві лоукостера.

Зокрема, польоти на новому маршруті Львів-Меммінген почнуться у вересні, а не 29 жовтня 2017 року, як планувалося раніше.

До запуску маршруту Львів-Мемминнген Ryanair почала розпродаж квитків за ціною від 19,99 євро на польоти у вересні та жовтні. Забронювати квитки за цим низькими цінами можна на сайті ryanair.com до півночі 18 травня. Крім Меммінгена зі Львова Ryanair полетить в наступні міста: Лондон, Ейндховен, Берлін, Краків, Вроцлав і Будапешт. А з Києва будуть запущені рейси до таких міст: Ейндховен, Лондон, Манчестер і Стокгольм. В цілому планується 15 рейсів на тиждень на зазначених напрямках.

Загалом компанія має намір перевозити з Києва і Львова по 250 тис. пасажирів щорічно. Україна стане 34-ю країною в мережі компанії.

Як повідомлялося, лоукостер Ryanair до кінця 2017 року запустить 11 рейсів з Києва та Львова. З Києва лоукост літатиме в Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм, а зі Львова – в Лондон, Ейндховен, Берлін, Вроцлав, Краків, Будапешт, Меммінген.

Джерело