Четвер, 13 Червня

Ryanair відкрив новий авіарейс зі Львова у теплу країну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Європейський лоукостер Ryanair відкрив прямий авіарейс зі Львова до міста Пафос, що на острові Кіпр.

Авіакомпанія Ryanair почала літати зі Львова до Пафоса. Після першого приземлення у Львові літак традиційно привітали водяною аркою.

Авіарейс Пафос – Львів здійснюватиметься двічі на тиждень: у понеділок та у п’ятницю. Вартість польоту складає від 15 євро, проте в залежності від дати ціна може змінюватися. У вартість входить лише ручна поклажа, що має поміститися під крісло (40см x 20см x 25см).

Нагадаємо, що Кіпр дозволяє в’їзд українським громадянам зі щепленням від коронавірусу без ПЛР чи антиген-тестів і карантину.

Загалом для в’їзду на острів туристам з України необхідно зареєструватись на платформі CyprusFlightPass, отримати особову картку доступу до вильоту (CyprusFlightPass) – усі без виключення пасажири, в т.ч. діти, а також:

  • мати негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не більш ніж за 72 години до вильоту (тест має бути англійською мовою);
  • по прильоту на Кіпр пройти повторний ПЛР-тест (вартість: 30 євро в аеропорту Ларнаки та 32 євро в аеропорту Пафосу). Результат тесту буде переданий мандрівнику через SMS протягом 3 годин. До отримання результату громадянин повинен залишатися на домашній самоізоляції.