Неділя, 26 Травня

Ryanair переніс відкриття рейсу Львів – Будапешт на тиждень швидше Wizz Air

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У двох лоукостерів – Ryanair та Wizz Air, на весну та літо цього року є хороші ціни на прямі рейси з різних міст України у столицю Угорщини – Будапешт.

Ryanair переніс дату відкриття рейсу Львів – Будапешт на тиждень швидше від анонсованої. Польоти мали розпочатися 1 квітня, а тепер початок виконання рейсів запланований 25 березня.

В кінці січня Wizz Air змінив дату початку польотів на напрямку Львів – Будапешт з червня на 29 березня і таким чином випередив Ryanair, але тепер все знову змінилося.

Ryanair виконуватиме рейси двічі на тиждень – по середах та неділях. Зі Львова вилітатиме у середу о 23:45 та проведе у польоты 1 годину та 5 хвилин. У неділю виліт відбуватиметься о 22:55 вечора.

Wizz Air також літатиме по середах та неділях. Шлях триватиме лише 1 годину, вилітаючи зі Львова о 13:35, прилітатиме до Угорщини о тій ж годині через часовий пояс.

Наразі авіакомпанія Ryanair проводить розпродаж авіаквитків, тому ціни в один кінець розпочинаються від 9.99 євро, натомість Wizz Air пропонує від 20 євро в один кінець.

Які ще авіарейси відкриються зі Львова у 2020 році?

Українська авіакомпанія Sky Up цього року відкриває зі Львова наступні авіарейси:

  • Рим (Італія) з 29 березня, Неаполь (Італія) з 30 березня, Мілан, аеропорт “Бергамо” (Італія) з 30 березня, Іракліон (Греція) з 2 травня, Барселона (Іспанія) з 29 травня, Батумі (Грузія) з 29 травня, Бургас (Болгарія) з 3 червня.

Українська авіакомпанія Windrose

  • Бориспіль (Київ) з 1 червня, Бургас (Болгарія) з 5 червня, Родос (Греція) з 29 травня, Іракліон (Греція) з 30 квітня.

Авіакомпанія із Ірландії Ryanair запустить авіарейси до Познані (Польща) з 1 квітня, до Варшава (Модлін) кількість рейсів зросте з трьох до п’яти на тиждень.

Українська авіакомпанія Jonika Airlines запустить рейси до Афін (Греція) з 24 квітня.