П’ятниця, 1 Грудня

“Русский добровольческий корпус” узгодив з Україною операцію в Брянській області – лідер руху

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Командир “Русского добровольческого корпуса” Денис Нікітін заявив, що влада України знала про операцію РДК в Брянській області, розповів він в інтерв’ю Financial Times.

Повідомляється, нібито операція РДК “була узгоджена з українською владою, інакше вона просто не могла б пройти”.

Як ви собі уявляєте, щоб я пройшов там вночі в темряві? Є заміновані мости, є камери, безпілотники з тепловізорами, є приховані спостережні пункти. Якби я ні з ким [у Збройних силах України – FT] це не погодив… Я думаю, нас було б просто знищено”.

Він також розповів, що в операції брали участь близько 45 осіб, багато з них – члени партизанської підпільної мережі на території росії.

Він також повідомив, що в одному з сіл дійсно сталася перестрілка, але, за його словами, йому нічого не відомо про жертви серед мирного населення.

“Вони (влада рф- ред.) відчули, наскільки вони беззахисні. Ми бігали і працювали в прикордонній зоні, яка має бути під найсуворішою охороною…

Головне було нагадати росіянам… Ви можете і повинні братися за зброю. Ми підтримаємо всіх, хто хоче усунути цих кремлівських узурпаторів від влади”.

Нагадаємо, вранці 2 березня губернатор Брянської області рф, яка межує з Україною, заявив, що в регіон нібито проникла українська ДРГ, нібито схопила в заручники мирних жителів і нібито обстріляла автомобіль.

Цю інформацію швидко підхопили пропагандистські ЗМІ, але вони публікують дуже суперечливі дані. На цьому фоні з’явилися чутки, що путін проведе екстрене засідання своєї Ради Безпеки, проте його пресслужба це спростувала.

Водночас українські прикордонники повідомили, що ситуація на кордоні з росією є контрольованою, а інформація про якусь “українську ДРГ” на території рф є інформаційною провокацією агресора.

Пізніше так званий “Русский добровольческий корпус” заявив, що не “українська ДРГ”, а його воїни зайшли на територію рф 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом путіна.