Вівторок, 27 Лютого

Рух для вантажівок на кордоні Словаччини з Україною розблокований — ДПСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На кордоні зі Словаччиною призупинили блокаду пункту пропуску через “Ужгород-Вишнє-Нємецьке” призупинено. Про це у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури України Сергій Деркач.

За його словами, пропуск вантажівок через “Ужгород – Вишнє-Нємецьке” здійснюється у звичайному режимі. Оформлення транспортних засобів здійснюється встановленим порядком.

“Продовжуємо працювати із словацькими колегами, щоб запобігти подальшим протестами”, – заявив Деркач.

Він додав, що Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України проводить “багато непублічної роботи та комунікації з партнерами”, щоб зберегти транспортний безвіз.

Станом на сьогоднішній ранок у черзі на території Словаччини в бік України перебуває 625 вантажних транспортних засобів.

Раніше в Єврокомісії заявили, що виступають проти відновлення системи видачі дозволів для українських далекобійників, що вимагають польські та словацькі блокувальники кордону.

Нагадаємо, що словацькі перевізники 1 грудня по обіді почали анонсовану блокаду руху вантажівок на КПП біля Ужгорода.

Раніше асоціація словацьких перевізників анонсувала блокаду КПП на невизначений термін, починаючи з 1 грудня – з такими ж вимогами, як у польських блокувальників кордону.

Водночас блокада польських перевізників триває з 6 листопада, ключова її вимога – повернути систему дозволів для українських перевізників.