Розвідка Британії пояснила активізацію атак на глибокий тил України й росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В останні чотири дні і росія, і Україна інтенсивно атакують глибокий тил противника через прагнення отримати перевагу на тлі відносно статичної ситуації на лінії фронту. Про це повідомляє розвідувальний огляд Міністерства оборони Великої Британії за 22 вересня, “Європейська правда”.

Британські аналітики відзначили, що останніми днями надходять повідомлення про вибухи на російських логістичних об’єктах, авіабазах і командних пунктах у Криму, Краснодарському краї та поблизу Москви.

Дуже ймовірно, що Чорноморський флот росії знову став об’єктом серйозних атак. Однак вибухи на авіабазі Чкаловський, що поблизу Москви, ймовірно, викликають найбільше стратегічне занепокоєння у російських лідерів.

“Це чутливе місце, оскільки там базуються спеціальні військові літаки, а також VIP-транспорт для російських лідерів. Повідомлення про пошкодження літака спеціального призначення СООТ є особливо важливим. Яка версія літака постраждала, незрозуміло, але ці цінні літаки виконують місії, які включають збір радіоелектронної розвідки”, – йдеться в огляді.

Протягом останнього тижня росія неодноразово завдавала дальніх ударів по цілях по всій території України.

Така незвична інтенсивність, ймовірно, частково є відповіддю на інциденти в росії та Криму, вважають британські аналітики.

У той самий час, оскільки наземні бої є відносно статичними, кожна сторона прагне отримати перевагу, завдаючи ударів у стратегічну глибину противника, зазначили у міністерстві.