Розстріляв через мову та ревнощі: на Харківщині окупант вбив 36-річну жінку, до якої залицявся

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У м. Ізюм Харківської області 40-річний окупант розстріляв 36-річну жінку, яка не реагувала на його залицяння. Злочинця роздратувало і те, що українка говорила українською мовою.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура, пише ТСН.

Російська окупаційна армія захопила місто Ізюм на початку березня 2022 року. У травні російські окупанти почали залицятись до 36-річної місцевої жительки, проте жінка не реагувала на їхні “компліменти”. Тоді росіяни почали вигадувати, що вивезуть її до РФ, де “краще життя”.

2 червня 2022 року 36-річна жителька Ізюма прийшла до штабу росіян, де був WI-FI. Вона намагалась зателефонувати до свого брата з Прикарпаття. 40-річнй окупант, почувши українську мову, розстріляв українку.

“Зі штабу вийшов 40-річний російський військовий, який почув українську мову від жінки. Він вийшов до неї з пістолетом та вистрелив у груди. Потерпіла загинула на місці. Крім того, встановлено, що обвинувачений ревнував жінку до інших, при цьому маючи дружину у РФ”, – повідомили у прокуратурі.

Слідство встановило, що вбивцею є заступник командира батальйону по озброєнню військової частини 62892, військовослужбовець 245-ого гвардійського мотострілкового полку ЗС РФ. Йому висунули обвинувачення за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України). Ката судитимуть заочно у Дзержинському районному суді м. Харкова.