П’ятниця, 24 Травня

Розпочався капітальний ремонт розбитої автодороги Дрогобич – Самбір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

19 березня на Львівщині розпочали ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на ділянці Дрогобич-Самбір. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Ремонтні роботи здійснюватимуть на ділянці від с. Лішня у напрямку до Самбора», – сказав в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Наразі спеціалістами вже проведено роботи із профілювання дороги, влаштування кюветів, та планування узбіч. 11 квітня  розпочалось влаштувування основи щебенево-піщаної суміші.

У межах ремонтних робіт планується влаштування основи щебенево-піщаної суміші, вирівнювання цього шару та влаштування верхнього шару з асфальтобетону.

Капітальний ремонт автодороги проводитиме турецька фірма «Онур».

Нагадаємо, 13 лютого на Львівщині почали ямковий ремонт дороги Самбір – Дрогобич.

Перед цим в інтернеті опублікували відео, зняте під час руху цією ділянкою на Львівщині. “Дорога Дрогобич-Самбір – це 20 кілометрів жаху і шоку”, – так тоді прозвали в описі під відео.

Дрогобич-Самбір

Дорога Дрогобич-Самбір – це 20 кілометрів жаху і шоку. Таких доріг ще світ не бачив.

Gepostet von Наше Прикарпаття am Mittwoch, 7. Februar 2018

«Власне, щоб всі все встигали і ми мали гарантоване фінансування на дороги, а не обіцянки – з 1 січня 2018 запустили Дорожній фонд. Цього року маємо рекордне і гарантоване фінансування – 50 млрд», – зазначив раніше міністра інфраструктури України Володимир Омелян.