Розпочались продажі українського триколісного електровелосипеда Delfast

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська компанія Delfast оголосила про початок продажів триколісного електричного велосипеда Delfast Trike, створеного для малого бізнесу та індивідуальних підприємців. Розробка нової моделі з нуля зайняла пів року, що стало можливим завдяки підтримці програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Про це ідеться на сайті компанії.

Триколісний велосипед Delfast Trike оснащується електродвигуном на задній осі потужністю 750 Вт, якого достатньо для перевовзки 300 кг вантажу (повна маса з урахуванням ваги велосипеда в 90 кг і ваги водія перевищує 400 кг) зі швидкістю до 34 км/год. У підсумку цей триколісний велосипед підходить для будь-якого типу служби доставки, включаючи транспортування легких пакетів продуктів харчування і негабаритних товарів. Люди, які працюють сантехніками, електриками і т.д., також можуть використовувати триколісний велосипед для себе і свого бізнесу.

Delfast Trike укомплектований літій-полімерною батареєю 48 В / 46 а (2,2 кВтг), ресурс якої знизиться не більше ніж на 20% після 1500 циклів заряду-розряду (близько 105 тис. км «гарантійного» пробігу). Залежно від завантаження і стилю водіння запас ходу байка становить від 60 до 110 км, чого, за даними компанії, вистачає на 20 доставок по місту на день. Повний заряд акумулятора вимагає 4-6 годин, робоча температура коливається в діапазоні від -30°C до +65°C.

Повна вартість триколісного електричного велосипеда Delfast Trike становить $3799 / €3229, виготовлення займе близько 10-12 тижнів, доставка — 9-12 тижнів.

Відзначимо, що схожі за форматом електровелосипеди вже використовує глобальний поштовий сервіс UPS.