російський пілот, який перегнав в Україну Мі-8, отримає пів мільйона доларів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пілот переміщеного в Україну російського вертольота Мі-8 28-річний Максим Кузьмінов отримає винагороду – 500 тисяч доларів у гривневому еквіваленті. Українська розвідка заликає росіян наслідувати цей приклад.

Про це повідомив представник ГУР МОУ Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

“Звичайно, в національній валюті. Є офіційне законодавство, відповідний закон, підписаний президентом України в квітні 2022 року про відповідну компенсацію в разі, якщо людина переходить на бік України разом з технікою.

Україна – демократична правова держава, ми і власні зобов’язання виконуємо і міжнародного права (дотримуємось). Тому ще раз – ті росіяни, які не хочуть ставати військовими злочинцями, будь ласка, здавайтесь, переходьте на український бік і захищайте вже власну честь і совість, боріться проти путінського режиму”.

Максим Кузьминов – российский пилот, перегнавший в Украину Ми-8, обратился к оккупантам

Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що нещодавно гелікоптер Мі-8 Збройних сил росії опинився в Україні внаслідок тривалої спецоперації Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Пілот і його сімʼя перебувають в Україні, родину завчасно вивезли з рф. Мі-8 залишився в Україні разом із деталями до літаків-винищувачів, які він мав доставити росіянам.

Кузьмінов озвучив нові подробиці спецоперації на пресконференції 5 вересня, зокрема що первинна інформація про можливість здатися з гелікоптером надійшла від співробітників поліції, потім в операцію включилося ГУР.