російські окупанти відкрили вогонь по суховантажу в Чорному морі, який прямував до Ізмаїла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Рано вранці 13 серпня у Чорному морі корабель росіян відкрив “попереджувальний” вогонь по суховантажу “Сукра Окан” під прапором Палау, що прямував у порт Ізмаїл, проінформувало міністерство оборони ерефії.

росіяни скаржаться, нібито корабель не реагував на так звані “вимоги зупинки для огляду на предмет перевезення заборонених вантажів”.

Окупанти відкрили нібито “попереджувальний” вогонь, а також підняли бойовий гелікоптер Ка-29 із групою військових.

російські військові висадилися на судно і провели так званий “огляд”.

Після цих дій “Сукра Окан” продовжив шлях до Ізмаїла.

За даними сайту MarineTraffic, “Шукрю Окан” – турецьке суховантажне судно, що базується в Стамбулі.

7 серпня судно вийшло з грецького порту Халкіда, щоб 14 серпня прибути в Ізмаїл. Станом середину дня 13 серпня суховантаж перебував біля берегів Болгарії, південніше від Бургаса.

Нагадаємо, 10 серпня Україна оголосила тимчасові коридори в Чорному морі для торговельних суден, що йдуть із та до українських портів. Через блокаду портів росіянами останнє судно з українським продовольством вийшло з порту Одеса ще 16 липня.

Після цього ВМС України повідомили про початок реєстрації торгових суден, які готові пройти тимчасовими коридорами в Чорному морі до українських портів. Водночас судновласників та капітанів кораблів попередили про загрозу від окупантів та мінну небезпеку.

Раніше, одразу після виходу із “зернової угоди”, так зване “міноборони” рф заявило, що розглядатиме всі судна, які прямують в акваторії Чорного моря до українських портів, як “потенційних перевізників вантажів військового призначення”.