П’ятниця, 1 Грудня

“Російські книги — на макулатуру, гроші — на ЗСУ”: на Львівщині влаштували акцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У бібліотеці в Рава-Руській влаштували акцію зі збору російських книг. Їх планують здати на макулатуру, а зібрані гроші відправити на потреби військових. Про це Суспільному розповіла керівниця Рави-Руської публічної бібліотеки Надія Лень, пише Суспільне.

Катерина прийшла до бібліотеки попрацювати в інтернеті. Також принесла з собою російські книги.

“В нас є підручники російськомовні, так як зараз ми їх взагалі не читаємо, то вирішила принести і долучитися до цієї акції. Я вважаю, що в наш час дуже важливо є робити навіть найменші кроки, навіть як кожна людина долучиться, ми зберемо велику суму грошей”, — каже жінка.

Акція триває з понеділка, 25 липня. За цей час зібрали близько ста кілограмів книг.

“Приносили переважно старші люди. Є російські автори — Достоєвський, Грибоєдов, ще була така “Библиотека юношества”. Ми наголошуємо тим, хто приходить в нашу бібліотеку, можливо, у них є такі книги”, — каже бібліотекарка Надія Симочко.

Керівниця Рави-Руської публічної бібліотеки Надія Лень каже, гроші, які вдасться заробити завдяки акції, планують перерахувати на потреби ЗСУ.

“Кожна організація долучається, хто чим може, а оскільки ми бібліотека, вирішили – книжками і щоб російськомовні здавали книжки. Здаємо на макулатуру, а гроші перерахуємо Збройним силам України, ми думаємо, що 24 бригаді”, — каже Надія Лень.

Також до збору книжок долучилися сільські бібліотеки з довколишніх сіл – це 16 філій Рава-Руської публічної бібліотеки. Акція, яку назвали “Разом до перемоги – все буде Україна” триватиме до кінця серпня. Організатори сподіваються, що вдасться зібрати не менше тони книжок, які здадуть на макулатуру.