Вівторок, 27 Лютого

росія не припинить ракетні удари по Україні – Білий дім

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сполучені Штати вважають високою ймовірність того, що росія продовжить завдавати ракетні удари по цивільній інфраструктурі України, а хід бойових дій на землі хоч і може сповільнитися взимку, але не зупиниться.

Про це на брифінгу в середу сказав координатор із питань стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, пише Укрінформ.

“Звісно, росіяни не демонструють жодних ознак, що вони збираються припинити або зменшити свої атаки по цивільній інфраструктурі (в Україні), які вони проводять впродовж останніх кількох тижнів”, – зауважив представник Білого дому.

Він підкреслив, що США разом із союзниками й партнерами мають намір продовжувати допомагати Україні з відновленням постраждалої критичної інфраструктури, а також зміцнювати її протиповітряну оборону.

Також Кірбі сказав, що, за оцінкою американської сторони, інтенсивність бойових дій в Україні впродовж зимових місяців зменшиться, а повітряні операції будуть ускладнені через погодні умови.

“Це не означає, що, на нашу думку, все просто завмре – ми абсолютно вважаємо, що військові операції продовжуватимуться у зимові місяці”, – додав він.

Як повідомлялося, за оцінкою американського оборонного відомства, росія зумисне запускає по цілях в Україні крилаті ракети без ядерних боєголовок, щоб спробувати виснажити запаси української протиповітряної оборони.