Неділя, 14 Квітня

росія вже проти вступу України не лише до НАТО, а й до ЄС. Також погрожують Фінляндії та Швеції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Заступник постпреда рф при ООН Дмитро Полянський заявив, що позиція росії щодо можливого вступу України до ЄС змінилася і стала схожою на позицію щодо вступу України до НАТО.

Про це Полянський розповів в опублікованому в четвер інтерв’ю британському онлайн-виданню UnHerd News, повідомляє пропагандистське агентство РІА Новасті.

“Позиція росії щодо бажання Києва вступити до ЄС змінилася, тепер вона схожа на позицію щодо вступу України до НАТО, заявив заступник постпреда при ООН Полянський”.

Полянський також заявив, що не бачить на даному етапі дипломатичних варіантів вирішення ситуації навколо війни в  Україні.

“На даному етапі я, відверто кажучи, не бачу жодних можливостей для дипломатичного врегулювання з огляду на позицію України та спроби розпалити цей конфлікт з боку західних країн. Я повинен визнати, що зараз немає можливостей для дипломатії”, – сказав він.

На питання про те, в якому випадку росія може застосувати ядерну зброю, Полянський сказав: “Якщо ви загрожує ядерній державі, ви повинні враховувати всі варіанти”.

Він також заявив, що як тільки Фінляндія та Швеція стануть членами НАТО і підрозділи альянсу будуть там, ці території стануть можливою ціллю для військових рф.