росія озвучила нові, тепер “водні” вигадки про біолабораторїї США в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міноборони росії на брифінгу проголосило нову теорію про “біолабораторії США” на території України. Після повідомлень про те, що в таких лабораторіях розроблявся план заражати росіян небезпечними хворобами повітрям, тепер рф побачила водну загрозу.

Російське оборонне відомство вже намагається звинуватити Україну у спробі створити “несприятливу біологічну обстановку” не лише в росії, а й у Чорному та Азовському морях, а також у білорусії, Молдові та навіть Польщі.

росія приписує Україні та США спільну розробку проєкту, який міг бути використаний для зараження росіян особливо небезпечними патогенами, включаючи збудників холери, черевного тифу, гепатитів А та Е водним шляхом.

Приводом для таких звинувачень стало те, що в Україні бралися проби води у великих річках, включаючи Дніпро, Дунай, Дністер, а також у Північно-Кримський канал. Нібито цю діяльність проводили українці “під контролем американських вчених”.

Як вивчення якості води в річках може нести загрозу рф, російські військові уточнювати не стали.

Нагадаємо, у російському Міністерстві оборони поширили фейк про розробку в Україні біологічної зброї для розповсюдження в Росії через кажанів і перелітних птахів.