Вівторок, 31 Січня

Росія накопичила біля України більше техніки, ніж у день вторгнення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Росія продовжує накопичувати війська під українським кордоном. Про це заявив речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук в ефірі «24 каналу», пише ZAXID.NET.

За його словами, наразі на території Курської області Росії, яка межує із Сумською областю України, фіксується величезне скупчення нової техніки, яку забрали зі складів.

«Про її стан і боєздатність важко щось сказати. Але кількість техніки величезна – більше, ніж було станом на 24 лютого», – сказав Макарук.

«28 березня турецька розвідка повідомила, що чотири літаки Су-30, які були у підпорядкуванні Вірменії, разом з екіпажем були передані російській стороні. Якщо інформація правдива, то це може свідчити про те, що Вірменія вступила у війну проти України. Аналогічна ситуація і в Білорусі», – додав він.

Наразі ворог відводить війська на перегрупування: «Це роблять, якщо було втрачено близько 70% складу, техніки або дивізії».

Перед початком вторгнення Росія зосередила біля українських кордонів, в тому числі й на території Білорусі, близько 200 тис. військ. За розвідданими, протягом повномасштабної війни Росія ввела 100% бойового складу.

Через великі втрати і провал у захопленні Києва росіяни зосередилися на окупації східних регіонів, включно зі спробами оточити ЗСУ, та бомбардуваннях українських міст (у тому числі й на заході України).

Збройні сили України за місяць бойових дій знищили понад 16 тис. російських загарбників.