Неділя, 24 Вересня

росія фактично анонсувала на 8 травня нові удари ракетами по Львівщині та Волині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство оборони росії анонсувало нові ракетні удари у західних областях 8 травня. Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди з посиланням на Міноборони рф.

Російські війська планують завдати ударів ракетами “Точка-У” по місцях скупчення людей у Львівській та Волинській областях, а потім звинуватити у цьому українських захисників.

“8 травня в ході Дня пам’яті та примирення в західних районах країни, що відзначається в Україні, “київський режим” планує здійснити чергові витончені провокації із загибеллю мирних громадян для подальшого звинувачення ЗС росії в невиборчих ракетних ударах.

З цією метою підрозділи ЗСУ завдадуть ударів ОТР “Точка-У” по місцях скупчення людей у ​​населених пунктах Львівської та Волинської областей, як це вже було на залізничному вокзалі у Краматорську”.

Окупанти не забули додати, що “дані провокації” українська влада готує зі схвалення “західних кураторів”.

Раніше в РНБО закликали українців бути особливо уважними до сповіщень тривоги від 7 до 9 травня включно, оскільки існує підвищений ризик обстрілів України російськими окупантами. У ці дні у більшості регіонах подовжили тривалість комендантської години, а в деяких – скасували масові заходи заради безпеки людей.

Про можливі провокаці з боку росії на 8-9 травня попереджають в Міністерстві внутрішніх справ.

“Ми отримуємо інформацію про цілком імовірні обстріли мирних територій, а тому прошу жителів України не нехтувати сигналами повітряної тривоги”, – закликали громадян України.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що 9 травня українцям варто бути дуже обережними через загрозу обстрілів і провокацій з боку російських окупантів.