Roshen більше не встановлюватиме дитячі майданчики – через вандалізм

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кондитерська корпорація Roshen, що належала екс-президенту України Петру Порошенку, закриває соціальний проект зі встановлення та підтримки раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків

Про це повідомляє прес-служба корпорації, пише Еспресо.

“Кондитерська корпорація Roshen завершує соціальний проект встановлення та підтримки раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків. Проект розпочато в 2005 році, і з того часу було встановлено та передано територіальним громадам близько 80 майданчиків”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, незважаючи на те, що всі ігрові майданчики були передані у комунальну власність, Roshen регулярно займалася підтримкою технічного стану цих ігрових майданчиків: перед початком сезону проводився ремонт, а за потреби – і заміна пошкоджених конструкцій.

“У цьому році, по закінченню сезону всі ігрові майданчики розбрендуються – логотип корпорації Roshen буде знято”, -зазначили в корпорації.

На підприємстві вказують на те, що започаткований у 2005 році проект себе вичерпав.

Серед низки причин такого рішення головними факторами стали недбале ставлення та вандалізм, додають у компанії:

“Були навіть випадки, коли інші підприємства перефарбовували конструкції , чіпляли на наші майданчики свої логотипи і заново дарували майданчики місту, у кращому випадку – майданчики просто демонтували. Водночас, більше десяти років тому ми задали певний тренд у цьому напрямку для інших компаній – це позитивно”, – прокоментувала рішення директор з розвитку соціальних проектів корпорації Roshen Ірина Пономаренко.

Вона акцентувала на тому, що приймати рішення про подальшу долю конструкцій корпорація не може, адже майданчики вже не належать Roshen.

Корпорація звернулася до територіальних громад, де присутні діючі майданчики, з проханням прийняти рішення, щодо демонтажу чи їхньої подальшої підтримки.