Неділя, 26 Травня

Roll Club: нове місце та сервіс доставки ролів від харків’ян на Кривій Липі

7 жовтня за адресою Крива Липа, 8 відкривається нове місце: Roll Club від команди з Харкова.

Roll Club у Львові – це доставка ролів, а також заклад, що працює у стріт-фуд форматі: замовлення можна забрати з собою або з’їсти за столиком на другому поверсі.

Історія компанії почалася 10 років тому в маленькому містечку Чугуїв на Харківщині. Згодом бренд відкрив перший заклад у Харкові, а ще за кілька років Roll Club перетворився на велику мережу.

В умовах повномасштабної війни команда Roll Club продовжує працювати в Харкові та Чугуєві, поєднує роботу та волонтерство, готує тисячі «підвішених» порцій шаурми «Стефанія» для ЗСУ, ТРо та ДСНС. А ще планує відкриття в інших містах України. Зокрема, у Львові, на Кривій Липі.

Вілен Даніелян, засновник компанії, каже: «За роки роботи ми стали «своїми» для харків’ян. Є гості, які зробили у нас вже кілька сотень замовлень. Є люди, які багато років працюють в команді і навіть перед обличчям небезпеки залишаються в місті. Я знаю, що наш бренд – це щось особливе і рідне всіх харків’ян. Так само я знаю, що наразі велика кількість харків’ян знайшли прихисток у Львові. Ми хочемо підтримати їх улюбленими стравми. І ми дуже сподіваємося, що наш продукт, в якого ми вкладаємо весь наш талант і всю нашу пристрасть, припаде до душі львів’янам. І Roll Club стане «своїм» у чудовому місті Лева».

В меню Roll Club – різноманітні роли, сети ролів, поке та суші-бургери.

Цитати з меню:

  • Рол «Філадельфія» з лососем – 199 гривень
  • Гарячий рол «Запечений лосось» – 199 гривень
  • Суші-бургер з королівськими креветками – 275 гривень
  • Поке з куркою та манго – 119 гривень
  • Сет «Чізес» (рол Філадельфія з лососем, Філадельфія з вугрем, рол Вірджинія) – 399 гривень.

В меню завжди є акційні сети з приємними знижками. А при замовленні від 499 гривень Roll Club готує ще один в подарунок.

На честь відкриття Roll Club приготував для людей у Львові також багато приємного.

  • 7 жовтня весь день всіх гостей будуть пригощати глінтвейном та хенд-ролом – за сторіз чи пост з відміткою закладу.
  • З 10 жовтня буде працювати доставка: весь прибуток, отриманий від продажу найбільш популярних ролів Філадельфія передадуть на закупівлю теплої форми для захисників, що несуть службу на Харківщині.

Адреса: Крива Липа, 8
Режим роботи: 10:00 – 21:00

Сайт: https://roll-club.lviv.ua

https://www.instagram.com/roll_club/

https://www.facebook.com/RollClub.Kharkiv