Середа, 26 Червня

Родина оголошеного у розшук екс-прокурора опублікувала в кількох виданнях публікації про допомогу ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Родина екс-прокурора зі Львова, 31-річного Ростислава Ільницького, який відсвяткував раніше розкішне весілля, а зараз перебуває у розшуку за підробку документів, заявила, що протягом 2022-2023 років активно допомагала українським військовим, інформує zaxid.net.

Новину про допомогу війську від родини Ільницьких ввечері, 22 грудня, опублікували одразу кілька видань, зокрема РБК-Україна, «Українські новини», «Високий Замок» та інші.

Деякі сайти додали до новини помітку «Реклама» або «Новини компаній», як це зробив «Високий Замок» або «Львівський портал».

Публікація у “Високому Замку” із поміткою “Реклама”

Помітка “Новини компаній” на сайті «Львівський портал»

РБК-Україна з посиланням на львівського підприємця Василя Ільницького, який є батьком Ростислава Ільницького. Василь Ільницький розповів, що з початку повномасштабної війни всі члени родини долучаються до волонтерської діяльності. Протягом 2022-2023 років родина надала гуманітарну та іншу допомогу українським військовим на понад 14 млн грн. Новини на усіх сайтах містять однакові фото із начебто переданими військовим автомобілями та подяками від волонтерів та бригад.

Василь Ільницький зазначив, що ключову роль в організації співпраці з волонтерськими організаціями, а також військовими відіграє саме його син – Ростислав Ільницький.

«На нього покладена вагома частина організаційної роботи та логістики з доставляння гуманітарної допомоги. Він активно співпрацює з волонтерськими ініціативами, долучається до їхніх проектів. Наприклад, наша родина стала учасником відомого проекту “Пташки перемоги”, в рамках якого для військових підприємцями Львівщини були закуплені тисячі дронів», – сказав Василь Ільницький.

Підприємець також розповів, що родина Ільницьких надала конструкції для облаштування пам’ятних стел на алеї Героїв у Кам’янко-Бузькому районі.

Окрім того, Василь Ільницький зазначив, що родина неодноразово отримувала подяки за свою волонтерську діяльність. До прикладу, волонтерська допомога Ростислава Ільницького була відзначена подякою командування та бійців Добровольчого батальйону ТОР.

Нагадаємо, що колишній прокурор Ростислав Ільницький та екс-працівниця ДБР Роксолана Москва на початку жовтня влаштували розкішне весілля у п’ятизірковому комплексі Emily Resort, неподалік Львова. На свято були запрошені сотні людей, серед яких працівники правоохоронних органів, депутати, прокурори. А 21 грудня стало відомо, що поліція оголосила 31-річного Ростислава Ільницького у розшук за підробку та використання підроблених документів.