Вівторок, 27 Лютого

Родина «ковбасних магнатів» з Рівненщини у день похорону загиблого військового гучно відсвяткувала весілля

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поки на Волинь та Рівненщину десятками везуть загиблих на війні воїнів, місцеві багатії влаштовують гучні весілля, повідомляє канал Rivnenews.

Зокрема, 22 травня в одному із волинських заміських комплексів гучне весілля з розвагами та феєєрверками влаштував «ковбасний магнат» з Рівненщини Володимир Голуб, який одружував свого сина.

Уривки відео зі свята були оприлюднені у соцмережах самими учасниками грандіозного весілля, а сюжет про це відзняв телеканал АВЕРС.

“Судячи з кадрів, що вдалося відзняти на весіллі, як самі винуватці урочистості, так і їх гості, живуть у зовсім паралельних реальностях з українцями, котрі вже більше трьох місяців моляться за близьких, які знаходяться в “гарячих” точках бойових дій та оплакують загиблих, отримуючи труни з передової”, – йдеться у сюжеті.

Наречений Андрій Голуб будує плани на майбутнє та міркує про те, як буде з коханою кататися на кабріолеті по європейських країнах, зовсім забувши про нещадні вбивства мирних людей російськими окупантами.Поліцейський Іван Сімороз попри жахливу втрату продовжив допомагати людям виїжджати з-під обстрілів

Його наречена Ліна розслабляється завдяки шампанському та сподівається, що під час свята не буде дощу, в той час, як тисячі жителів України, ховаючись місяцями у бомбосховищах, мріють про цей дощ, аби бодай напитися води.

Вочевидь заможну родину Голубів трагедія всього українського народу зовсім не турбує. Адже, саме у день весілля в селі Острожець Дубенського району, де й розташовані виробничі потужності «ковбасного магната» Володимира Голуба та його родини, ховали молодого солдата Андрія Лічка, який загинув загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Додамо, що ТзОВ “Ідна” власником якого є родина Голубів, має власні сільськогосподарські угіддя в Острожці на Рівненщині, де вирощуються корма для тварин, і включає кілька тваринницьких ферм, ковбасний цех і консервний завод з виготовлення м’ясних консерв і згущеного молока.