Понеділок, 8 Серпня

Ring, викуплений Amazon, відкриває офіс у Львові на 100 осіб

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Компанія-розробник розумних дзвінків для дверей Ring, яку торік у лютому купила Amazon за мільярд доларів, відкриває офіс у Львові. Про це повідомляє Ain.ua.

До цього компанія мала лише один офіс в Україні – в Києві. Де облаштують офіс у Львові поки що не повідомляють. За словами представників компанії, у приміщенні проводять ремонт, тому співробітники тимчасово працюватимуть у коворкінгу.

За її словам, водночас компанія відкрила офіс у Львові й тому, що тут розміщенні топові технологічні компанії і є ринок спеціалістів. Наразі компанія формує штат, здебільшого з embedded-інженерів. Загалом у львівському офісі працюватимуть 100 людей.

«Ми бачимо багато людей, які не готові змінювати місце проживання. Багатьох спеціалістів ми привозимо з великих міст, але є певна кількість людей, які готові з нами працювати, але не готові переїхати. І коли їх назбиралось достатньо, ми подумали: “Чому б ні?”. Так прийшло рішення про відкриття офісу у Львові», – розповіла СЕО Ring Ukraine Кіра Рудик.

За її словами, плани компанії щодо розширення на поточний рік не обмежуються відкриттям офісу у Львові, однак детальніших даних в компанії поки не озвучують.

Нагадаємо, компанія Amazon придбала стартап Ring, який є розробником розумних дверних дзвінків. Вартість угоди – понад один мільярд доларів.

Найвідоміший продукт Ring — розумний дверний дзвінок, який має Wi-Fi-підключення і камеру, завдяки чому, навіть перебуваючи не вдома, можна подивитися, хто стукає в двері, та навіть поспілкуватися з ними.

У Ring вклали 160 мільйонів доларів, а загалом в нього інвестували 209 мільйонів доларів. Проект оцінили приблизно в один мільярд доларів.

У київському офісі стартапу працює близько 450 людей. Спочатку в ньому розробляли програмне забезпечення комп’ютерного зору, інтелектуального аналізу даних та інших сфер штучного інтелекту для продуктів Ring.

Головний офіс компанії Ring знаходиться в Санта-Моніці, штат Каліфорнія, з другим у Києві.

Share.