П’ятниця, 30 Вересня

Рябошапка: Підозра Порошенку – це юридичний треш, необґрунтований і незаконний

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Рябошапка припускає, що Ірина Венедіктова, яка перейшла на посаду генпрокурора просто з кабінету очільниці ДБР, може підписати будь-який документ, якщо буде вказівка керівництва

Підозра, підготовлена слідчими Державного бюро розслідувань, – це юридичний “треш”, вона необґрунтована і незаконна. Про це заявив колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка в інтерв‘ю Олесі Бацман.

“Кожен юрист, хто хотів ознайомитися з цим документом, мав можливість це зробити, прокоментувати і, власне, зробити свої висновки. Те, що було запропоновано підписати, – це насправді юридичний “треш”, який не витримує жодної критики. І очевидно, що мій підпис міг бути так само підставою для кримінального переслідування в мою сторону. Тому що, по-перше, документ був необґрунтованим. І, по-друге, він був незаконним. Тобто те, в чому звинувачували п’ятого Президента, не мало під собою достатніх підстав – не було жодних доказів, які підтверджували ці дії. І, власне, юридична кваліфікація була фантастична – в цих діях не можна було звинуватити Президента на той час”, – зазначив Руслан Рябошапка.

Він наголосив, що кожен юрист, який поважає свій підпис і своє ім’я, не мав жодної можливості підписати такий документ.

Рябошапка припускає, що Ірина Венедіктова, яку перейшла на посаду генпрокурора просто з кабінету очільниці ДБР, може підписати будь-який документ, якщо буде вказівка керівництва.

“Сьогодні є новий генеральний прокурор, яка, можливо є співавтором цього документа, вона вже майже тиждень генеральний прокурор. Вона може прекрасно підписати цей документ. Я не астролог і тут я не можу передбачити. Я думаю, що вона готова підписати все, що завгодно, про що її попросять ті, хто привів її на цю посаду”, – вважає Руслан Рябошапка.

Share.