Вівторок, 29 Листопада

Режисер останнього фільму про Джеймса Бонда опублікував фото зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Режисер останнього фільму Бондіани “007: Не час помирати” Кері Фукунага, який підтримав Україну з самого початку російського вторгнення, в своєму Instagram опублікував кілька фото зі Львова.

Фукунага виклав знімок трьох українських жінок, які через війну стали вимушеними переселенками. «Валентина (Мелітополь), Віра (Чернігів), Оксана (Харків) у притулку у Львові», — йдеться в підписі під фото.

«Валентина приїхала на захід України, щоб відсвяткувати 35-річчя її шлюбу. Її діти подарували їй та її чоловікові поїздку у Карпати, які вона довго мріяла відвідати. Вони провели чудові вихідні там і повернулися до залізничного вокзалу, коли їм сказали, що війна почалася. … Оксана була змушена покинути Харків, який був під постійним обстрілом з першого дня війни. Вона не хотіла залишати свою родину та чоловіка, але повинна була зробити це, щоб врятувати дитину. «Ми просто ростили наших онуків. Тепер ми тут. Ми не просили цього. Ми не просили, щоб нас «звільняли», — далі розказав історію жінок режисер.

На другому знімку, викладеному Фукунагою, — львівські волонтери: «Місцеві волонтери чекають, щоб зареєструвати новоприбулі сім’ї на вечерю. Життя кожного змінилися, добровольці, які були студентами, модними стилістами, художниками, композиторами та журналістами, тепер проводять свої дні, приймаючи та годуючи мільйони переселених українців».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cary Fukunaga (@cary_fukunaga)