Четвер, 29 Вересня

Ресторан в Амстердамі зробив маленькі оранжереї, щоб відвідувачі дотримувались соціальної дистанції

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Амстердам (Нідерланди) дав нам блиск надії з новою концепцією відвідин ресторанів. Є річ, за якою ми сумуємо, це прості насолоди спілкування з друзями та походи в ресторани, кафе і бари на терасах старого Львова чи деінде.

Однак, загалом, робота ресторанів і барів після послаблення карантину по всьому світу може бути значно складнішою, ніж будь-який інший бізнес. Наприклад, у Китаї в деяких мережах ресторанів вже встановлено пластикові перегородки, що розділяють відвідувачів, але якщо ми почнемо відчувати себе ув’язненими в закладах харчування, це не те, для чого ми приходимо туди.

Тож, як велике полегшення, можемо побачити трохи натхнення, яким поділився вегетаріанський ресторан на воді, Mediamatic ETEN, в Амстердамі.

В одній із «Serres Séparées» (дослівно “Окремі теплиці”), як вони називають нові скляні оранжереї-будиночки, відвідувачів розміщують по двоє осіб, але можна до трьох максимум. Звичайно, вітаються і відвідувачі, які можуть там розміститись наодинці.

Для того, щоб персонал ресторану дотримувався дистанції, в закладі використовують дерев’яні дощечки, що є розумним способом для подачі їжі та напоїв.

А офіціанти надягають рукавички та пластикові щитки для обличчя, щоб зменшити будь-який ризик зараження.

Результат – персональна зустріч та відпочинок на свіжому повітрі, що все ще дозволяє гостям практикувати соціальну дистанцію.

Дана практика перебуває поки що на випробувальному етапі, вони лише запрошують друзів та членів сім’ї на вечері, і всі їх бронювання розпродані. Поки ця практика не отримає схвалення від органів влади, це таки дає нам позитивніший прогноз того, як може виглядати заклад харчування у наш час.

Нідерландські ресторани наразі закриті для відвідувачів щонайменше до 19 травня, хоча кухні можуть працювати на виніс.

Share.