Середа, 26 Червня

Ремонт Личаківської завершать весною 2018

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вул. Личаківській триває капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, і найголовніше – це ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора, який минулого року кілька разів провалювався. Ремонтні роботи розпочалися з 25 березня. Тендер на виконання робіт виграла компанія ТзОВ «Онур». Орієнтовна вартість робіт – 6 млн. євро. Про це пише прес-служба ЛМР.

Станом на 25 вересня 2017 р. на ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечникова до вулиці Б. Котика вже прокладено 330 метрів колектора, залишилося прокласти ще приблизно 40 метрів. Проведено 600 м водопроводу, по 300 м з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Замощено 300 м2 тротуару і 300 м колії. Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги ще необхідно завершити роботи з облаштування колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вул. Б. Котика буде проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований.

Після цього розпочнуться роботи на наступній ділянці дороги: від вул. Б. Котика до вул. Пасічної.

«Гальмує процес відсутність досконалих проектних рішень. Це перше. Друге, це те, що ми зіштовхнулися з обвалами старих колекторів. Через що змушені були зупиняти ремонтні роботи, щоб провести аварійно-відновлювальні роботи.

Надзвичайно складні труднощі з точки зору проектування. В ході виконання робіт побачили, що проект не відповідає ні сучасним вимогам, ні технологіям. Тому ми змушені паралельно змінювати і доробляти проект. У старому проекті було передбачено дерев’яні шпали, старі технології в роботі. Зараз ми залучаємо нові технології, які дозволяють забезпечити якісне виконання ремонту. Нові технології будемо застосовувати зокрема для будівництва колії. Адже для нас важливою є безпека і нормальна експлуатація трамваїв.

Повністю роботи плануємо завершити роботи весною 2018 року. Транспорт плануємо запустити до кінця 2017 року, а трамваї – весною», – розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львіватодор».

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова, що вже завершено. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика, що у процесі. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У вересні були повністю завершені роботи на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощені тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю № 7.

З 27 вересня автомобілі зможуть рухатися від перехрестя вул. Личаківська-Мечникова на вул. Круп’ярську.