Ремонт Личаківської: до липня планують відновити проїзд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вул. Личаківській продовжуються ремонтні роботи з капітального ремонту дорожнього покриття та заміни усіх підземних комунікацій. Для проїзду транспорту 5 лютого повністю відкрито ділянку від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика, зокрема, відкрито для проїзду перехрестя вул. Б. Котика – вул. Мучна – вул. Личаківська.

© прес-служба ЛМР

«З 20 січня було частково відкрито для проїзду вул. Личаківську, на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. Закритою для проїзду транспорту залишалася вул. Мучна. Для повного відкриття руху автомобілів на цьому перехресті необхідно було завершити роботи по влаштуванню колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вул. Б. Котика було проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований. Ці роботи завершено і ми відкрили повністю це перехрестя для проїзду авто. На перехресті вул. Б. Котика – вул. Мучна – вул. Личаківська встановили острівець безпеки для зручності пасажирів під час переходу вулиці.

Зараз проводимо роботи з переключення старого колектора до нового та підключення будинків до нового колектора. Зокрема збудовано 490 м нового колектора від перехрестя вул. Мечникова до вул. Б. Котика. Замощено 6 тис. м 2 бруківки. Паралельно ведуться роботи на наступній ділянці дороги: вул. Б. Котика – вул. Черемшини», – повідомив Роман Познанський, в.о. директора ЛКП «Львівавтодор».

© прес-служба ЛМР

За його словами, капітальний ремонт вул. Личаківської проводиться з врахуванням інтересів усіх категорій мешканців: пішоходів, пасажирів електротранспорту і водіїв авто.

«Вулицю Личаківську будуємо відповідно до проекту, з врахуванням сучасних будівельних норм, щоб був належний пропуск транспортних засобів, та щоб було безпечно для пішоходів. З цією метою на перехресті вул. Б. Котика – вул. Мучна – вул. Личаківська встановили острівець безпеки. Також на цьому перехресті буде встановлено світлофор, щоб була зручна транспортна розв’язка», – розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

© прес-служба ЛМР

За словами Сергія Бабака, ремонтні роботи на ділянці від вул. Б. Котика до вул. Черемшини триватимуть 2 місяці. А весь відрізок дороги, до вул. Пасічної, планують заверши до липня, якщо не буде непередбачуваних робіт через колектор.

«Якщо б на вул. Личаківській ми міняли лише дорожнє покриття, роботи йшли б швидше. Ускладнює роботу заміна колектора, плюс вище догори йдуть скальні породи ґрунтів. Також старий колектор не прокладений рівно. Тому це складна інженерна робота, та все йде згідно з планом», – наголосив Сергій Бабак.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

Також, як розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, вже наступного тижня на вул. Замарстинівській розпочнуть роботи з демонтажу мереж електротранспорту.

«Сьогодні-завтра вже буде підписана угода з підрядником по вул. Замарстинівській. Думаю, з наступного тижня зі середи почнуть демонтовувати мережі «Львівелектротрансу» і приступаємо до робіт по вул. Замарстинівській. Погода дає таку можливість. Ми на вул. Личаківській працювали і в листопаді, і в грудні, в січні-лютому.

Ми підписуємо угоду з підрядником, зі середи починаємо демонтаж ліній і приступаємо до активної фази робіт. Будемо робити лютий-червень, щоб цей складний кусок вул. Замарстинівської був зроблений і вона стала окрасою міста Львова, щоб міг нормально проїхати трамвай і машини також», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР