Реконструкцію вулиці Чернівецької завершено

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На вулиці Чернівецькій, яка веде від вул. Городоцької до головного залізничного вокзалу Львова, завершують останні візуальні роботи. Недавно підрядник завершив нанесення розмітки, встановлення освітлення і дорожніх знаків.

Масштабну реконструкцію вулиці почали у червні 2020 року, а перед цим зробили площу Двірцеву. Решта дрібних робіт на вулиці повністю завершать до Нового року.

Пішохідна алея, що веде від виходу з вокзалу майже до Городоцької

Тепер оновлена площа і вулиця біля Головного залізничного вокзалу є не лише комфортними просторами для людей і транспорту, але й зручною пересадковою зоною з потягів на громадський транспорт.

Замовник робіт ЛКП «Львівавтодор», виконавець — підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт — 89,9 млн грн. Також триває завершення реконструкції скверу на площі Двірцевій, де буде дитячий майданчик і туристичний пункт.

Вхід до оновленого скверу з площі Двірцевої. Фото: ГО “Зручне місто”

Дитячий майданчик у сквері. Фото: ГО “Зручне місто”

Нaгaдaємo, трaмвaйнi кoлiї нa вyлицi Чeрнiвeцькiй рeмoнтyвaли y 2017 рoцi зa 1,5 млн єврo. Нaвeснi цьoгo рoкy плoщy Двiрцeвy зaкрили нa рeкoнстрyкцiю. Tyт пoвнiстю змiнили кoнфiгyрaцiю рyхy грoмaдськoгo трaнспoртy й oблaштyвaли пiшoхiднy aлeю, яка веде майже до Городоцької.

Share.