Понеділок, 24 Червня

Реконструкція вулиці Чернівецької добігає кінця: що зроблено

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Капітальний ремонт і реконструкція великих магістральних доріг Львова триває. Зокрема продовжуються роботи на вул. Чернівецькій. Підрядник — ТзОВ «Вельт-Капітал», вже постелив перші шари асфальту на обох частинах вулиці. За сприятливих погодних умов завершити ремонт вулиці можуть до кінця листопада.

«Станом на сьогодні на вул. Чернівецькій замінено всі комунікації і постелено перші шари асфальту на правій і лівій частині вулиці. Отож, вулиця Чернівецька вже набирає завершального вигляду, чітко видно як буде курсувати/роз’їжджатися транспорт”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

фото: Роман Балук / ЛМР

“Зараз підрядник завершує замощувати хідники і готується до нанесення останнього шару асфальту. Також на 80% завершено центральний променад. Встановлюють вуличні меблі, опори для світлофорів, освітлення. За сприятливих погодних умов, ремонт вулиці може бути завершеним до кінця листопада”, – додав Андрій Білий.

фото: Роман Балук / ЛМР

фото: Роман Балук / ЛМР

фото: Роман Балук / ЛМР

Проектом реконструкції вул. Чернівецька передбачено:

  • влаштування по центрі вулиці пішохідної алеї шириною 8 м, що розташована між смугами руху громадського та загально-автомобільного транспорту, що простягається від транспортної розв’язки до пл. Двірцевої;
  • облаштування двох смуг громадського транспорту (по одній в кожному напрямку) загальною шириною 6,6 м;
  • облаштування трьох смуг руху загально-автомобільного призначення (1 в напрямку до пл. Двірцевої і 2 від вокзалу до вул. Городоцької);
  • влаштування транспортної розв’язки в одному рівні на підході до перехрестя вул. Городоцька-Коротка-Залізнична;
  • влаштування двох зупинкових платформ громадського транспорту міських автобусів в районі приміського вокзалу;
  • влаштування пішохідного тротуару вздовж МАФів, розташованих вздовж вул. Чернівецької.

Замовник робіт ЛКП «Львівавтодор», виконавець — підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт 89,9 млн грн.