Неділя, 25 Лютого

Регіональний сервісний центр МВС у Львові закрився через спалах вірусу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

8 серпня сервісний центр МВС, що на вулиці Данила Апостола у Львові та ще один центр МВС у Новояворівську закриють через спалах Ковід-19. Повідомляється, що серед працівників з’явились випадки інфікування, передає пресцентр МВС.

У п’ятницю, 7 серпня, стало відомо, що серед працівників двох сервісних центрів МВС є випадки інфікування коронавірусом. Йдеться про два центри у Львові та Новояворівську. Про кількість інфікованих невідомо, однак всіх співробітників вже відправили на самоізоляцію та двотижневий карантин.

Та все ж клієнти сервісних центрів, які будуть закритими, зможуть отримати послуги в будь-якому іншому сервісному центрі в області. Однак лише з-за умови наявності у них талону про реєстрацію в онлайн черзі, або попереднього запису телефоном.

У Львівській області продовжують працювати ще 6 сервісних центрів МВС: у Дрогобичі, Самборі, Стрию та Червонограді, а також ще два у Золочівському та Старосамбірському районах.

Нагадаємо, 5 серпня представники ГО «Антикoрупцiйний моніторинг Львівщини» разом із учасниками УБД навідалися до регіонального центру МВС у Львівській області через начебто продаж місць у черзі на реєстрацію.

“На жаль, за дивним збігом обставин, очільник Львівського сервісного центру МВС саме сьогодні (5 серпня) пішов у відпустку за власний рахунок, тому нам довелося спілкуватися лише з його заступницею та співробітником по роботі з громадськістю. Розмову записували на відеокамеру.

Вони повідомили, що про проблему знають та боротися з нею не будуть, бо мовляв нічого вдіяти з так званими рішалами не можуть. Хоча, при цьому, самі знають, що для електронної реєстрації необхідно пройти ідентифікацію особи і на електронному квитку вказується ПІБ особи. Тобто заблокувати осіб, які постійно резервують електроні квитки, чи вважати недійсним електронний квиток по якому приходять особи, що не займали електрону чергу, у Львівських ТСЦ МВС здогадатися не можуть. Вони це знають, але кажуть рішала роблять якісь доручення на квитки.

Зважаючи на такі безглузді виправдання та небажання реально вирішити проблему, вбачаємо змову керівництва центру МВС у Львівській області з рішалами, що веде за собою кoрупцiйну складову!

За інсайдерською інформацією, керівництво центру отримує «долю» у розмірі – 1500 тис. грн, а рішали залишають собі 2500 тис грн з особи. Проста математика показує, що при середній кількості 100 квитків на день, за умови перепродажі, учасники «схеми» отримують лише за місяць близько 10 млн грн”, – повідомили активісти.