Понеділок, 24 Червня

Найбільші шопки Львівщини – у Золочеві

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Оглянути традиційні різдвяні символи масштабних розмірів можна у церкві Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього та на площі Незалежності до 2 лютого, свята Стрітення Господнього.

Найбільшу в області зовнішню різдвяну шопку встановили у Золочеві на площі Незалежності. Шопка, що слугує чудовою фотозоною, має площу близько 90 метрів квадратних, тут розміщено близько тридцяти фігур різної висоти, від 30 до 170 см.

Його встановили брати Менші Францисканці з нагоди відзначення 800-річчя встановлення першого вертепу святим Франциском у місті Греччо.

«Традиційно найбільшу у Львівській області внутрішню різдвяну шопку встановлюють у церкві Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього, у Золочеві. Цьогоріч конструкція має 8 метрів у довжину, 6 – в ширину, та 7 – у висоту. Тут представлено більш ніж 500 елементів: рухомі фігурки, споруди та інші елементи декору», – розповідає завідувач сектору туризму та промоції Золочівської міської ради Уляна Гульовата.

Вертеп відтворює Вифлеєм, місто, де народився Ісус Христос. Шопка складається з багатьох споруд ручної роботи, які виготовили отці францисканці, доповнюється рухомими фігурами та оживає завдяки професійному освітленню у 2000 відтінків.

Шопку можна оглянути щоденно 8 до 20 години аж до 2 лютого, свята Стрітення Господнього, у церкві Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього, що на вул. Шашкевича М., 13.

Ознайомитись з вертепом можна онлайн в соцмережах за посиланням:

https://cutt.ly/gwGCjGW1

https://cutt.ly/rwGCjoGb