На Львівщині майже за 100 млн грн планують реконструювати біатлонне стрільбище

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Оголошено тендер на реконструкцію біатлонного стрільбища у Новояворівську. Замовником робіт є управління капітального будівництва Львівської ОВА

Відповідний тендер опублікований на сайті Prozorro, передає “Еспресо.Захід“.

Загальна кошторисна вартість реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас в обласному центрі олімпійської підготовки у Новояворівську на Львівщині становить 96 млн грн.

Згідно з проєктом, на об’єкті замінять зношений дорожній одяг, запрацює новітня система освітлення, вдосконалять систему повздовжнього водовідводу та забезпечать водовідведення. Таким чином планують покращити транспортно-експлуатаційні показники чотирьох лижеролерних трас.

Окрім цього, в обласному центрі олімпійської підготовки у Новояворівську планують змінити геометричні параметри лижеролерних трас, доставити нові пускові установки для засніжених трас, забезпечити устаткування та обладнання для обслуговування біатлонного стрільбища.

Водночас львівський активіст, захисник української мови у судах Святослав Літинський обурений таким рішенням влади в умовах війни. За його словами, Кабмін відмовив у петиції про обмеження некритичних витрат для підняття рівня обороноздатності. Тоді як Львівська ОВА по суті оголосила новий тендер на 96 млн грн.

“Якщо це не прикриття для закупівлі дронів, а справді лижеролерні траси, то пора вже голосно говорити: я проти того, щоб під час війни мої гроші витрачали так неналежно!” – наголошує активіст.