Середа, 21 Лютого

Реанімація Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні заповнена – лікарка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня: реанімація заповнена, задіяні всі ШВЛ. Про це 7 вересня на своїй Facebook сторінці написала лікарка-анестезіолог та реаніматолог Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Іванни Дидик.

“Професія лікаря, а реаніматолога особливо, вимагає бути максимально гуманним та володіти високим рівнем емпатії.

Отож, передаю найлюдяніший і співчутливий привіт всім скептикам, прибічникам теорії всесвітньої змови і просто невіруючим в коронавірус. Всім, хто носить маски на підборідді, під носом, в кишені, або ж взагалі не носить. Всім, хто збирається на гучне 200-осібне весілля (бо як таке дійство пропустити) чи інше масове збіговисько. Всім, хто не розуміє, що таке соціальна дистанція і антисептик для рук.

Так от. Місць в реанімаційному відділенні немає. Всі апарати ШВЛ зайняті. Думайте, панове. Якщо не про інших, то хоча б про себе”.

Також Іванна Дидик зазначила, що почувається втомленою. На питання користувачів щодо наявності захисту в медзакладі, лікарка прокоментувала, що він “найповніший”.

За минулу добу на Прикарпатті коронавірус діагностували 161 особі. Усього в області вже  10 348 інфікованих мешканців.

З 14 вересня в Івано-Франківську відкриються школи і дитячі садки, попри віднесення міста до “червоної” зони через показники захворюваності на COVID-19. Про це 7 вересня повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Марцінків сподівається, що у четвер влада перегляне зонування та Франківськ опинитися не в червоній зоні, проте школи з 14 вересня у місті відкриються в будь-якому разі, тому що є відповідне рішення міської ради.

Також міський голова повідомив, що наразі на стаціонарах у Франківську перебуває 305 осіб, з них – 241 міських жителів.