Раптово помер заступник голови Дрогобицької РВА Тарас Матолич

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вночі раптово помер заступник голови Дрогобицької районної військової адміністрації, депутат Трускавецької міської ради Тарас Матолич. Йому було лише 39 років.

Про це повідомляє голова Львівської ОВА Максим Козицький та Дрогобицька районна військова адміністрація, повідомляє Lviv.media.

“Щирі співчуття моєму раднику Богданові Матоличу і усій його сім‘ї. Співчуваю усім рідним, близьким, колегам Тараса. Сумую разом з вами. Світла пам‘ять світлій людині”, — написав Максим Козицький.

Водночас у Дрогобицькій РВА додали, що Тарас Матолич за освітою був юристом, з 2020 року обіймав посаду заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації, а згодом військової.

Крім цього, Тарас Матолич був депутатом Трускавецької міської ради, кандидатом економічних наук та опублікував шістнадцять наукових статей.

“Був завжди світлим, щирим, допомагав колегам та підтримував у хвилини розпачу чи горя. У скорботі залишились рідні, близькі, колеги та друзі. Зокрема батьки, дружина та двоє дітей”, — зазначають у Дрогобицькій РВА.

Там також висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам та близьким покійного.