Вівторок, 7 Лютого

Рaкeти пo Львoвy лeтiли з Ceвacтoпoля, бyлo двa yдaри – пo нaфтoбaзi тa зaвoдy

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові сьогодні, 26 березня, були два попадання по об’єктах критичної інфраструктури, по два удари. Зокрема, по нафтобазі у Львові у житловому кварталі, і по об’єкту оборонної структури – по заводу. Гасіння обох пожеж триває. Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, пише Твоє Місто.

Після першого удару о 16.30 по медичну допомогу звернулися п’ятеро людей. Стосовно другого удару – інформація про потерпілих уточнюється, прокоментував Максим Козицький.

Міський голова Львова Андрій Садовий додав, що ударна хвиля пошкодила об’єкти інфраструктури, зокрема у школі, садочку повилітали вікна.

«Ми ще до 25 лютого вивели об’єкти мілітарної інфраструктури, пошкоджені корпуси. Агресор б’є по цивільних. Ми не знаємо, якою є наступна ціль російських ракет, які сьогодні вилітали з міста Севастополь, і які влучали по території України, не тільки у Львові. Тому чим скоріше ми отримаємо якісну зброю і систему протиповітряної оборони, тим безпечніше буде у містах», – прокоментував Андрій Садовий.

Сьогоднішні удари по Львову – це було своєрідне привітання від Путіна Байдену, який перебуває у Польщі, заявив Садовий.

Російські війська сьогодні, 26 березня, близько 16.30 здійснили ракетний обстріл у Львові. Про повітряну тривогу у місті оголосили о 16.15 год. Як повідомив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький, відбулося три потужні вибухи біля Львова зі сторони Кривчиць. Він уточнив, що сталося два ракетних удари у межах Львова. Інформація про те, що було влучання у житловий будинок чи інші об’єкти інфраструктури не підтвердилася. За попередніми даними, постраждали п’ять людей.

Згодом о 18:55 російські війська здійснили ще один удар по Львову. Сталося ще три потужні вибухи. В результаті нових ракетних ударів по Львову завдано значних збитків об’єктам інфраструктури.